Potykacz reklamowy - tablica kredowa i pisakowa we wszystkich rozmiarach i kształtach. Oferujemy tablice do wszystkich zastosowań - standardowe modele, ale również egzemplarze na specjalne zamówienie. A wszystko to w przystępnych cenach.

Tablica kredowa

 

Drewniana tablica kredowa sprawdzą się w każdym miejscu. Ustawiona przed restauracją, sklepem, czy kioskiem przyciąga najświeższymi informacjami o ofercie. Tablice wiszące znajdą zastosowanie we wnętrzach barów, restauracji i we wszystkich innych miejscach w których będziecie Państwo chcieli regularnie zmieniać podawane treści. Dwustronna tablica kredowa dostarcza dużej powierzchni reklamowej. Potykacze pokryte są kilkoma warstwami farby, co zapewnia wysoką jakość napisów oraz trwałość dzięki której potykacz będzie reklamował Państwa produkty przez długie lata. Drewniana rama wykonana może być dodatkowo pokryta lakierem lub lakierobejcą.


Obecnie w ofercie znajdują się:

 • potykacz reklamowy
 • tablica kredowa wisząca
 • tablica kredowa stojąca

Wszystkie produkty oferujemy z powierzchnią dostosowaną do pisania kredą lub pisakami kredowymi.tablica kredowa Szczegółowe informacje dostępne są w opisie każdego potykacza.

 • potykacz TS2

  Solidny, drewniany potykacz reklamowy. Potykacz wykonany jest z naturalnego drewna. Dzięki grubym, drewnianym nóżkom daje wrażenie ciężkiego i solidnego. Część użytkowa to płyta hdf - o wysokiej twardości. Delikatny, a zarazem solidny łańcuszek zapobiega nadmiernemu otwarciu potykacza.

  Kod tablicy: TS2

  Parametry:
  wysokość zewn: 96 cm
  szerokość zewn: 56 cm
  cena: 84.00 zł (netto: 68.29zł)
 • potykacz TS2 Baby

  Najmniejszy z naszych potykaczy. Mały, dzielny i w niczym nie ustępuje większym kolegom. Solidna drewniana konstrukcja, duże zawiasy polskiej produkcji i płyta do pisania. Dzięki niewielkim wymiarom może zmieścić się prawie wszędzie, nawet na dużym kontuarze. Budzi powszechną sympatię :)

  Kod tablicy: TS2 Baby

  Parametry:
  wysokość zewn: 68 cm
  szerokość zewn: 48 cm
  cena: 82.00 zł (netto: 66.67zł)
 • potykacz TS2 vintage przecierany prowansalski

  Solidny, drewniany potykacz reklamowy malowany na kolor biały + szary(szaroniebieski) - przecierany. Idealnie pasuje do kawiarni, kwiaciarni itp. w stylu prowansalskim. Potykacz wykonany jest z naturalnego drewna. Dzięki grubym, drewnianym nóżkom daje wrażenie ciężkiego i solidnego. Część użytkowa to płyta hdf - o wysokiej twardości. Delikatny, a zarazem solidny łańcuszek zapobiega nadmiernemu otwarciu potykacza.

  Kod tablicy: TS2vintage

  Parametry:
  wysokość zewn: 96 cm
  szerokość zewn: 56 cm
  cena: 96.00 zł (netto: 78.04zł)
 • potykacz TS2XXL

  Potykacz wykonany jest z drewna. Część użytkowa to płyta hdf - o wysokiej twardości. Delikatny, a zarazem solidny łańcuszek zapobiega nadmiernemu otwarciu potykacza. TS2XXL to większy brat lubianego przez naszych klientów TS2. Jest większy, jeszcze solidniejszy.

  Kod tablicy: TS2XXL

  Parametry:
  wysokość zewn: 120 cm
  szerokość zewn: 60 cm
  cena: 96.00 zł (netto: 78.04zł)
 • tablica kredowa TW1

  Tablica wykonana jest z drewna. Część użytkowa to płyta hdf - o wysokiej twardości.

  Kod tablicy: TW1

  Parametry:
  wysokość zewn: 88 cm
  szerokość zewn: 56 cm
  cena: 84.00 zł (netto: 68.29zł)
 • tablica kredowa TW12

  Tablica wykonana jest z drewna. Część użytkowa to płyta hdf - o wysokiej twardości.

  Kod tablicy: TW2

  Parametry:
  wysokość zewn: 102 cm
  szerokość zewn: 52cm
  cena: 50.00 zł (netto: 40.65zł)
 • tablica kredowa TW2S

  Tablica wykonana jest z drewna. Część użytkowa to płyta hdf - o wysokiej twardości.

  Kod tablicy: TW2S

  Parametry:
  wysokość zewn: 81 cm
  szerokość zewn: 47 cm
  cena: 39.00 zł (netto: 31.70zł)